O mně
Mám ráda hezké věci..

Snad každý již dnes slyšel o světové značce Pandora a zná její hlavní myšlenku - sestavování vlastních šperků, resp. náramků. Každá žena si dle svého vkusu sestaví svůj osobní náramek, do kterého promítne vše, co je jí vlastní. Ať již vkus, záliby, rodinu, lásku, či příběh.. I mne tato myšlenka nachla, ale.. Ano, a ví to každý, je to drahé. Jako žena na mateřské dovolené jsem si takovýto luxus nemohla dovolit, a přeci jsem si přála mít "svůj vlastní náramek". Nepotřebuji mít luxus, spokojím se s kvalitou.. A opravdu - našla jsem. Objevila jsem korálky, které mi mé přání mohly splnit. A nejen korálky. Vše, co je k sestavení náramku potřeba, a mnohem více. 

A protože jsem se přesvědčila, že zdaleka nejsem jediná, kdo narazil na cenový problém, rozhodla jsem se o své zkušenosti podělit. Nabízím možnost sestavit si vlastní náramek, šperk.. a přitom kvůli tomu finančně nevykrvácet, ani zruinovat rodinný rozpočet. Nahlédněte do mé galerie, a pokud Vás cokoliv zaujme, pište, volejte. Kontaktovat mne samozřejmě můžete i v případě, že jste nenalezli to, co hledáte. 

A nyní to nejdůležitější: všechny korálky, šperky, na které tu narazíte, jsou bezvýhradně ze sterlingového stříbra a jsou řádně opuncovány. Pokud jsou zdobeny kameny, pak jsou to zirkony. Jsou-li zlacené, pak pravým 14k zlatem. Jedná se o skutečně kvalitní šperky a jsou plně kompatibilní se šperky Pandora. Pokud byste si tedy chtěly doplnit svou sbírku korálků Pandora o tyto korálky, nebude to nejmenší problém. Korálky jsou stejně velké a mají i stejný průvlek.